O meste

Abecedný zoznam všetkých ulíc mesta Žilina

úplný neskrátený názov (A-Z) prípustný skrátený názov mestská časť
Agátová ulica Agátová Strážov
Alexyho ulica Alexyho Považský Chlmec
Ametystová ulica Ametystová Bytčica
Astrová ulica Astrová Vlčince
Astrová ulica Astrová Vlčince I
Azúrová ulica Azúrová Budatín
Bagarova ulica Bagarova Rosinky
Bajzova ulica Bajzova Hliny
Bajzova ulica Bajzova Hliny VI
Banícka ulica Banícka Bytčica
Baničova ulica Baničova Hájik
Bánovská cesta Bánovská cesta Hliny
Bánovská cesta Bánovská cesta Hliny VII
Belajov dvor Belajov dvor Zástranie
Belicová ulica Belicová Mojšova Lúčka
Berlínska ulica Berlínska Vlčince
Berlínska ulica Berlínska Vlčince II
Berylová ulica Berylová Bytčica
Bezručova ulica Bezručova Hliny
Bezručova ulica Bezručova Hliny VI
Béžová ulica Béžová Budatín
Biela ulica Biela Budatín
Bitarovská cesta Bitarovská cesta (západná časť ulice) Bánová
Bitarovská cesta Bitarovská cesta (východná časť ulice) Bytčica
Bláhova ulica Bláhova Bánová
Blankytná ulica Blankytná Budatín
Bočná ulica Bočná Závodie
Boncova ulica Boncova Vranie
Bordová ulica Bordová Budatín
Borová ulica Borová Solinky
Bottova ulica Bottova Staré mesto
Bôrická cesta Bôrická cesta Bôrik
Bratislavská ulica Bratislavská Staré mesto
Brezová ulica Brezová Rosinky
Brodňanov dvor Brodňanov dvor Zástranie
Brodňanská ulica Brodňanská Brodno
Bukovinská ulica Bukovinská Strážov
Bulharská ulica Bulharská Vlčince
Bulharská ulica Bulharská Vlčince II
Burianova medzierka Burianova medzierka Staré mesto
Bystrická ulica Bystrická Bytčica
Bytčianska ulica Bytčianska (zo strany Budatína po most cez Kysucu) Budatín
Bytčianska ulica Bytčianska (od začiatku mosta cez Kysucu do mestskej časti Považský Chlmec) Považský Chlmec
Bytčická ulica Bytčická (rozdelenie v predĺžení budúcej Bitarovskej cesty – časti IV. okružnej) Bytčica
Bytčická ulica Bytčická (rozdelenie v predĺžení budúcej Bitarovskej cesty – časti IV. okružnej) Hliny
Bytčická ulica Bytčická (po predĺženie budúcej Bitarovskej cesty – časti IV. okružnej) Hliny VII
Centrálna ulica Centrálna Solinky
Cesta k Paľovej búde Cesta k Paľovej búde Bôrik
Cesta k vodojemu Cesta k vodojemu Budatín
Cesta na štadión Cesta na štadión Závodie
Cesta na záhumnie Cesta na záhumnie Budatín
Cestárska ulica Cestárska Staré mesto
Cezpoľná ulica Cezpoľná Brodno
Cintorínska ulica Cintorínska Trnové
Czambelova ulica Czambelova Staré mesto
Čajakova ulica Čajakova Hliny
Čajakova ulica Čajakova Hliny IV
Čepiel Čepiel Staré mesto
Čerešňová ulica Čerešňová Považský Chlmec
Černovská ulica Černovská Vlčince
Černovská ulica Černovská Vlčince I
Červená ulica Červená Budatín
Čulenova ulica Čulenova Bôrik
Dadanova ulica Dadanova Hájik
Ďatlia ulica Ďatlia Vranie
Daxnerova ulica Daxnerova (od križovatky s Veľkou okružnou smerom k Suvorovovej ulici) Hliny
Daxnerova ulica Daxnerova (od križovatky so Suvorovovou smerom na Lichardovu) Hliny VIII
Daxnerova ulica Daxnerova (od križovatky so Suvorovovou po križovatku s Veľkou okružnou) Malá Praha
Daxnerova ulica Daxnerova (slepá ulica po križovatku s Veľkou okružnou) Staré mesto
Dedinská ulica Dedinská Strážov
Dlhá ulica Dlhá Bytčica
Do Brezičia Do Brezičia Trnové
Do Brezníka Do Brezníka Trnové
Do Magúr Do Magúr Zástranie
Do Mažiarca Do Mažiarca Trnové
Do Medzilužia Do Medzilužia Budatín
Do parku Do parku Budatín
Do Rovní Do Rovní Trnové
Do Stávku Do Stávku Trnové
Do Stošky Do Stošky Bánová
Do toboliny Do toboliny Zástranie
Dobšinského sad Dobšinského sad Vlčince
Dobšinského ulica Dobšinského Vlčince
Dobšinského ulica Dobšinského Vlčince II
Dolná Trnovská ulica Dolná Trnovská Trnové
Dolná ulica Dolná Budatín
Dolné Rudiny Dolné Rudiny Staré mesto
Dolný val Dolný val Staré mesto
Drieňová ulica Drieňová Závodie
Drozdia ulica Drozdia Vranie
Druhá ulica Druhá Zádubnie
Družstevná ulica Družstevná Bánová
Dubová ulica Dubová Solinky
Dúbravy Dúbravy Trnové
Dunajská ulica Dunajská Trnové
Egrešová ulica Egrešová Považský Chlmec
Essenská ulica Essenská Hájik
Estakáda Estakáda Staré mesto
Farská ulička Farská ulička Staré mesto
Farské schody Farské schody Staré mesto
Fatranská ulica Fatranská Vlčince
Fatranská ulica Fatranská Vlčince III
Festivalová ulica Festivalová Bôrik
Fialková ulica Fialková Považský Chlmec
Fialová ulica Fialová Budatín
Framborská ulica Framborská Staré mesto
Františkánske námestie Františkánske námestie Staré mesto
Gabajova ulica Gabajova Hliny
Gabajova ulica Gabajova Hliny VII
Gabčíkova ulica Gabčíkova Bôrik
Gaštanová ulica Gaštanová Solinky
Gavlovičova ulica Gavlovičova Považský Chlmec
Gazdova ulica Gazdova Staré mesto
Gemerská ulica Gemerská Vlčince
Gemerská ulica Gemerská Vlčince III
Gerlachovská ulica Gerlachovská Vlčince
Gerlachovská ulica Gerlachovská Vlčince III
Gogoľova ulica Gogoľova Závodie
Granátová ulica Granátová Bytčica
Halašova ulica Halašova Hliny
Halašova ulica Halašova Malá Praha
Hálkova ulica Hálkova Staré mesto
Hanušákova ulica Hanušákova Trnové
Hattalova ulica Hattalova Bytčica
Hečkova ulica Hečkova (od križovatky s Kraskovou po križovatku s Poľnou) Bôrik
Hečkova ulica Hečkova (od križovatky s Nešporovou po križovatku s Kraskovou) Hliny
Hečkova ulica Hečkova (od križovatky s Nešporovou po križovatku s Kraskovou) Hliny V
Hlavátková ulica Hlavátková Mojšova Lúčka
Hlavná cesta Hlavná cesta Považský Chlmec
Hlavná ulica Hlavná Bytčica
Hlboká cesta Hlboká cesta (od Predmestskej ulice po Nemocničnú ulicu) Staré mesto
Hlboká cesta Hlboká cesta (od Nemocničnej ulice smerom na Vlčince) Vlčince
Hlboká cesta Hlboká cesta (od Nemocničnej ulice po Sv. Cyrila a Metoda) Vlčince I
Hlinská ulica Hlinská Hliny
Hlinská ulica Hlinská (po križovatku s Poľnou) Hliny V
Hnedá ulica Hnedá Budatín
Hodžova ulica Hodžova Staré mesto
Hollého ulica Hollého Staré mesto
Holubia ulica Holubia Vranie
Hore humnami Hore humnami Zástranie
Hore vŕškom Hore vŕškom Budatín
Horná Trnovská ulica Horná Trnovská Trnové
Horná ulica Horná Budatín
Hornádska ulica Hornádska Trnové
Horný val Horný val Staré mesto
Horská ulica Horská Považský Chlmec
Hôrecká cesta Hôrecká cesta (od križovatky na Hájik) Hájik
Hôrecká cesta Hôrecká cesta (po križovatku na Hájik) Závodie
Hričovská ulica Hričovská Strážov
Hronská ulica Hronská Trnové
Hroznová ulica Hroznová Považský Chlmec
Hruštiny Hruštiny Rosinky
Hyrovská ulica Hyrovská Mojšova Lúčka
Chalupkova ulica Chalupkova Bytčica
Chlmecké námestie Chlmecké námestie Považský Chlmec
Chotárna ulica Chotárna Trnové
Ipeľská ulica Ipeľská Trnové
Jabloňová ulica Jabloňová Bánová
Jalcová ulica Jalcová Mojšova Lúčka
Jánošíkova ulica Jánošíkova Staré mesto
Jantárová ulica Jantárová Bytčica
Jarná ulica Jarná Hliny
Jarná ulica Jarná Hliny VII
Jaseňová ulica Jaseňová Solinky
Jastrabia ulica Jastrabia Vranie
Jašíkova ulica Jašíkova Rosinky
Jaššov dvor Jaššov dvor Zástranie
Javorová ulica Javorová Solinky
Jazmínová ulica Jazmínová Rosinky
Jedlíkova ulica Jedlíkova Hájik
Jedľová ulica Jedľová Bánová
Jesenského ulica Jesenského Staré mesto
Jezuitská ulica Jezuitská Staré mesto
K cintorínu K cintorínu Bánová
K múzeu K múzeu Budatín
K Rochovici K Rochovici Vranie
Kálov Kálov Staré mesto
Kamenná ulica Kamenná Hliny
Kamenná ulica Kamenná Hliny VII
Kapria ulica Kapria Mojšova Lúčka
Kapustná ulica Kapustná Brodno
Karasová ulica Karasová Mojšova Lúčka
Karmínová ulica Karmínová Budatín
Karpatská ulica Karpatská Vlčince
Karpatská ulica Karpatská Vlčince III
Katedrálne námestie Katedrálne námestie Staré mesto
Kempelenova ulica Kempelenova Hájik
Klemensova ulica Klemensova Staré mesto
Klimovské Klimovské Trnové
Koceľova ulica Koceľova Bôrik
Kollárova ulica Kollárova Hliny
Kollárova ulica Kollárova Malá Praha
Kolmá ulica Kolmá Zádubnie
Komenského ulica Komenského (od križovatky s Veľkou okružnou smerom na Hliny) Hliny
Komenského ulica Komenského (od križovatky s Veľkou okružnou po križovatku s Juraja Fándlyho) Hliny I
Komenského ulica Komenského (od križovatky s Juraja Fándlyho po Mostnú ulicu) Hliny III
Komenského ulica Komenského (od križovatky s Veľkou okružnou smerom do centra) Staré mesto
Kopanice Kopanice Solinky
Kortinská ulica Kortinská Žilinská Lehota
Korzo Korzo Hájik
Kostolná ulica Kostolná Zástranie
Košická ulica Košická Staré mesto
Kožov dvor Kožov dvor Zástranie
Kragujevská ulica Kragujevská Staré mesto
Kraskova ulica Kraskova (od križovatky s Hečkovou po križovatku s Tajovského) Bôrik
Kraskova ulica Kraskova (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Hečkovou) Hliny
Kraskova ulica Kraskova (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Hečkovou) Hliny V
Krátka ulica Krátka Vlčince
Krátka ulica Krátka Vlčince I
Krížna ulica Krížna Závodie
Ku krížu Ku krížu Brodno
Ku studienke Ku studienke Brodno
Ku škôlke Ku škôlke Zádubnie
Ku zvonici Ku zvonici Budatín
Kubelíkova ulica Kubelíkova Bytčica
Kubínska ulica Kubínska Vlčince
Kubínska ulica Kubínska Vlčince III
Kubov dvor Kubov dvor Zástranie
Kukučínova ulica Kukučínova Staré mesto
Kultúrna ulica Kultúrna Zástranie
Kuzmányho ulica Kuzmányho Staré mesto
Kvačalova ulica Kvačalova Závodie
Kvetná ulica Kvetná Hliny
Kvetná ulica Kvetná Hliny VI
Kysucká ulica Kysucká Staré mesto
Laborecká ulica Laborecká Trnové
Labutia ulica Labutia Vranie
Ladiverova ulica Ladiverova Hliny
Ladiverova ulica Ladiverova Hliny VI
Ľavobrežná ulica Ľavobrežná Staré mesto
Legionárska ulica Legionárska Staré mesto
Lesná ulica Lesná Bánová
Lesopark Chrasť Lesopark Chrasť Vlčince
Letná ulica Letná Budatín
Levočská ulica Levočská Vlčince
Levočská ulica Levočská Vlčince III
Lieňová ulica Lieňová Mojšova Lúčka
Liesková ulica Liesková Bytčica
Lichardova ulica Lichardova Hliny
Lichardova ulica Lichardova Hliny VIII
Limbová ulica Limbová Solinky
Lipňová ulica Lipňová Mojšova Lúčka
Lipová ulica Lipová Bôrik
Lipovecká ulica Lipovecká Bytčica
Lombardiniho ulica Lombardiniho Vlčince
Lombardiniho ulica Lombardiniho Vlčince I
Ľubľanská ulica Ľubľanská Vlčince
Ľubľanská ulica Ľubľanská Vlčince II
Lúčna ulica Lúčna Budatín
Magočovská ulica Magočovská Trnové
Majerská ulica Majerská Rosinky
Majochova ulica Majochova Bôrik
Makovického ulica Makovického Staré mesto
Malá ulica Malá Zádubnie
Malinová ulica Malinová Bánová
Mariánske námestie Mariánske námestie Staré mesto
Martinská ulica Martinská Vlčince
Martinská ulica Martinská Vlčince III
Matuškova ulica Matuškova Bytčica
Medzi plotmi Medzi plotmi Zástranie
Medzierka Medzierka Považský Chlmec
Mesačná ulica Mesačná Bánová
Mikovíniho ulica Mikovíniho Hájik
Minčolská ulica Minčolská Vlčince
Minčolská ulica Minčolská Vlčince III
Mládežnícka ulica Mládežnícka Závodie
Modrá ulica Modrá Budatín
Mojmírova ulica Mojmírova Bôrik
Morušová ulica Morušová Považský Chlmec
Moskovská ulica Moskovská Vlčince II
Mostná ulica Mostná Hliny
Mostová ulica Mostová Závodie
Moyzesova ulica Moyzesova Staré mesto
Murgašova ulica Murgašova Staré mesto
Mydlárska ulica Mydlárska Staré mesto
Mýtna ulica Mýtna Považský Chlmec
Na Bárek Na Bárek Trnové
Na bráne Na bráne Staré mesto
Na cintorín Na cintorín Žilinská Lehota
Na dolinu Na dolinu Zádubnie
Na Horevaží Na Horevaží Staré mesto
Na Hôrke Na Hôrke Považský Chlmec
Na chotári Na chotári Zástranie
Na kopci Na kopci Trnové
Na lány Na lány Budatín
Na Majerisku Na Majerisku Považský Chlmec
Na Malý Diel Na Malý Diel Bôrik
Na priekope Na priekope Staré mesto
Na Rovniach Na Rovniach Trnové
Na Sihoti Na Sihoti Staré mesto
Na skotni Na skotni Zástranie
Na Slini Na Slini Žilinská Lehota
Na stanicu Na stanicu Bytčica
Na starej hradskej Na starej hradskej Budatín
Na stave Na stave Staré mesto
Na Stráni Na Stráni Žilinská Lehota
Na Straník Na Straník Zástranie
Na strelnici Na strelnici Staré mesto
Na Šefranici Na Šefranici Staré mesto
Na Tobolky Na Tobolky Brodno
Na Veľký Diel Na Veľký Diel Bôrik
Na vráta Na vráta Zástranie
Na Záchrastí Na Záchrastí Bytčica
Na Zápletí Na Zápletí Závodie
Na Závaží Na Závaží Staré mesto
Nábrežie Rajčianky Nábrežie Rajčianky Závodie
Nábrežná ulica Nábrežná Rosinky
Nadskaličná ulica Nadskaličná Brodno
Námestie Andreja Hlinku Námestie Andreja Hlinku Staré mesto
Námestie generála Milana Rastislava Štefánika Nám. gen. M. R. Štefánika Staré mesto
Námestie hrdinov Námestie hrdinov Budatín
Námestie Jána Pavla II. Námestie Jána Pavla II. Vlčince
Námestie Jána Pavla II. Námestie Jána Pavla II. Vlčince IV
Námestie Janka Borodáča Námestie J. Borodáča Vlčince
Námestie Janka Borodáča Námestie J. Borodáča Vlčince II
Námestie Ľudovíta Fullu Námestie Ľudovíta Fullu Vlčince
Námestie Ľudovíta Fullu Námestie Ľudovíta Fullu Vlčince I
Námestie mladosti Námestie mladosti Hájik
Námestie obetí komunizmu Námestie obetí komunizmu Staré mesto
Námestie požiarnikov Námestie požiarnikov Staré mesto
Námestie svätého Jána Bosca Námestie sv. Jána Bosca Bánová
Námestie Žilinskej synody Námestie Žilinskej synody Staré mesto
Nanterská ulica Nanterská Vlčince
Nanterská ulica Nanterská Vlčince II
Národná ulica Národná Staré mesto
Nemocničná ulica Nemocničná Staré mesto
Nešporova ulica Nešporova (od križovatky s Mila Urbana po Juraja Sklenára) Bôrik
Nešporova ulica Nešporova (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Mila Urbana) Hliny
Nešporova ulica Nešporova (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Mila Urbana) Hliny V
Nezvalova ulica Nezvalova Bánová
Nitrianska ulica Nitrianska Vlčince
Nitrianska ulica Nitrianska Vlčince III
Nižedvorská ulica Nižedvorská Považský Chlmec
Nová ulica Nová Považský Chlmec
Nový Domov Nový Domov Trnové
Obežná ulica Obežná Vlčince
Obežná ulica Obežná Vlčince II
Obchodná ulica Obchodná Vlčince
Obchodná ulica Obchodná (od križovatky so Sv. Cyrila a Metoda po križovatku s Matice slovenskej) Vlčince II
Obchodná ulica Obchodná (od križovatky s Eduarda Nécseya po križovatku s Sv. Cyrila a Metoda) Vlčince IV
Oblúková ulica Oblúková Zádubnie
Obvodová ulica Obvodová Solinky
Oceliarska ulica Oceliarska Staré mesto
Ohradská ulica Ohradská Trnové
Okrajová ulica Okrajová Trnové
Okrová ulica Okrová Budatín
Ondavská ulica Ondavská Trnové
Ondráškov dvor Ondráškov dvor Zástranie
Oranžová ulica Oranžová Budatín
Oravská ulica Oravská Bôrik
Orčiešová ulica Orčiešová Brodno
Orgovánová ulica Orgovánová Bytčica
Orlík Orlík Závodie
Orolská ulica Orolská Staré mesto
Osiková ulica Osiková Solinky
Ostriežová ulica Ostriežová Mojšova Lúčka
Oškerdská cesta Oškerdská cesta Brodno
Ovocinárska ulica Ovocinárska Trnové
Ovsená ulica Ovsená Bôrik
Palárikova ulica Palárikova Hliny
Palárikova ulica Palárikova Hliny II
Park 17. novembra Park 17. novembra Rosinky
Park Ľudovíta Štúra Park Ľudovíta Štúra Bôrik
Pažite Pažite Bytčica
Pekná ulica Pekná Závodie
Pernikárska ulica Pernikárska Staré mesto
Petzvalova ulica Petzvalova Hájik
Piata ulica Piata Zádubnie
Piešťanská ulica Piešťanská Vlčince
Piešťanská ulica Piešťanská Vlčince III
Pietna ulica Pietna Závodie
Pittsburgská ulica Pittsburgská Vlčince
Pittsburgská ulica Pittsburgská Vlčince II
Pivovarská ulica Pivovarská Staré mesto
Platanová ulica Platanová Solinky
Pltnícka ulica Pltnícka Staré mesto
Pod Adamovcom Pod Adamovcom Zádubnie
Pod Bukovinou Pod Bukovinou Zádubnie
Pod cintorínom Pod cintorínom Zástranie
Pod Dielce Pod Dielce Bytčica
Pod Dúbravou Pod Dúbravou Žilinská Lehota
Pod Grendel Pod Grendel Trnové
Pod hájom Pod hájom Bôrik
Pod hliniskom Pod hliniskom Solinky
Pod Hôrkou Pod Hôrkou Staré mesto
Pod Hradiskom Pod Hradiskom Závodie
Pod jarkom Pod jarkom Závodie
Pod Laščeky Pod Laščeky Považský Chlmec
Pod majerom Pod majerom Zádubnie
Pod sadom Pod sadom Závodie
Pod Skalkou Pod Skalkou Považský Chlmec
Pod univerzitou Pod univerzitou Vlčince
Pod vinicou Pod vinicou Závodie
Pod záhradkou Pod záhradkou Žilinská Lehota
Poddielna ulica Poddielna Vlčince
Podskaličná ulica Podskaličná Brodno
Poľná ulica Poľná (od križovatky s Bajzovou po Tajovského) Bôrik
Poľná ulica Poľná (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Bajzovou) Hliny
Poľná ulica Poľná (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Bajzovou) Hliny V
Polomská ulica Polomská Vlčince
Polomská ulica Polomská Vlčince III
Pomocná ulica Pomocná Považský Chlmec
Popradská ulica Popradská Vlčince
Popradská ulica Popradská Vlčince III
Poštová ulica Poštová Vlčince
Poštová ulica Poštová Vlčince IV
Potočná ulica Potočná Závodie
Potoky Potoky Trnové
Požiarnická ulica Požiarnická Považský Chlmec
Predmestská ulica Predmestská Staré mesto
Prešovská ulica Prešovská Vlčince
Prešovská ulica Prešovská Vlčince III
Pri Celulózke Pri Celulózke Staré mesto
Pri Kysuci Pri Kysuci Považský Chlmec
Pri Rajčianke Pri Rajčianke Hliny
Pri Rajčianke Pri Rajčianke Hliny VII
Pri rieke Pri rieke Strážov
Pribinova ulica Pribinova Bôrik
Priehradná ulica Priehradná Strážov
Prielohy Prielohy Solinky
Prieložná ulica Prieložná Strážov
Priemyselná ulica Priemyselná Staré mesto
Prúty Prúty Závodie
Prvá ulica Prvá Zádubnie
Pstruhová ulica Pstruhová Mojšova Lúčka
Purpurová ulica Purpurová Budatín
Pustá ulica Pustá Zádubnie
Puškinova ulica Puškinova Hliny
Puškinova ulica Puškinova Hliny III
Radlinského ulica Radlinského Staré mesto
Radničná ulica Radničná Staré mesto
Radová ulica Radová Budatín
Rajčianska ulica Rajčianska Strážov
Rajecká Rajecká (od križovatky s Poľnou po mimoúrovňovú križovatku s Mostnou) Hliny VII
Rajecká Rajecká (od Rondla po mimoúrovňovú križovatku s Mostnou) Hliny VIII
Rajecká ulica Rajecká Hliny
Rakové Rakové Trnové
Rastislavova ulica Rastislavova Bôrik
Revolučná ulica Revolučná Staré mesto
Riečna ulica Riečna Bánová
Richtárska ulica Richtárska Zádubnie
Roľnícka ulica Roľnícka Závodie
Rondel Rondel Staré mesto
Rosinská ulica Rosinská Rosinky
Rosinská ulica Rosinská (smerom na Vlčince) Vlčince
Rosinská ulica Rosinská(od križovatky s Vysokoškolákov po križovatku s Matice slovenskej) Vlčince III
Rovniankova ulica Rovniankova Hliny
Rovniankova ulica Rovniankova Hliny II
Rubínová ulica Rubínová Bytčica
Ružová ulica Ružová Hliny
Ružová ulica Ružová Hliny V
Rybné námestie Rybné námestie Mojšova Lúčka
Rybníky Rybníky Staré mesto
Sad na Studničkách Sad na Studničkách Staré mesto
Sad Slovenského národného povstania Sad SNP Staré mesto
Sadová ulica Sadová Brodno
Saleziánska ulica Saleziánska Hliny
Saleziánska ulica Saleziánska Hliny VII
Samova ulica Samova Bôrik
Sasinkova ulica Sasinkova Staré mesto
Segnerova ulica Segnerova Hájik
Severná ulica Severná Hliny
Severná ulica Severná Hliny VII
Sirotárska ulica Sirotárska Staré mesto
Sivá ulica Sivá Budatín
Skotňa Skotňa Trnové
Skotňová ulica Skotňová Žilinská Lehota
Sládkovičova ulica Sládkovičova Staré mesto
Slavomírova ulica Slavomírova Bôrik
Slnečná ulica Slnečná Budatín
Slnečné námestie Slnečné námestie Hájik
Slnečné schody Slnečné schody Hájik
Slovanská ulica Slovanská Vlčince
Slovanská ulica Slovanská Vlčince II
Smaragdová ulica Smaragdová Bytčica
Smreková ulica Smreková Solinky
Snežnická cesta Snežnická cesta Brodno
Spojná ulica Spojná Zádubnie
Stará dedina Stará dedina Zástranie
Stará Mojšova Lúčka Stará Mojšova Lúčka Mojšova Lúčka
Stárkova ulica Stárkova Staré mesto
Stavbárska ulica Stavbárska Bôrik
Stehličia ulica Stehličia Vranie
Stodolova ulica Stodolova Hájik
Stračia ulica Stračia Vranie
Strážovská ulica Strážovská Závodie
Sumčia ulica Sumčia Mojšova Lúčka
Suvorovova ulica Suvorovova Hliny
Suvorovova ulica Suvorovova Hliny VIII
Svätoplukova ulica Svätoplukova Bôrik
Šenkárovská ulica Šenkárovská Trnové
Šibeničná ulica Šibeničná Trnové
Šiesta ulica Šiesta Zádubnie
Školská ulica Školská Závodie
Školský dvor Školský dvor Bytčica
Škorvánkov dvor Škorvánkov dvor Zástranie
Škultétyho ulica Škultétyho Hliny
Škultétyho ulica Škultétyho Hliny VII
Šoltésovej ulica Šoltésovej Staré mesto
Športová ulica Športová Staré mesto
Štaffenovský dvor Štaffenovský dvor Bytčica
Štrková ulica Štrková Bytčica
Študentská ulica Študentská Považský Chlmec
Šťuková ulica Šťuková Mojšova Lúčka
Štúrova ulica Štúrova Staré mesto
Štvrtá ulica Štvrtá Zádubnie
Tajovského ulica Tajovského Bôrik
Tatranská ulica Tatranská Vlčince
Tatranská ulica Tatranská Vlčince III
Tehelná ulica Tehelná Bytčica
Terasy Terasy Hájik
Tichá ulica Tichá Staré mesto
Tolstého ulica Tolstého Staré mesto
Topoľová ulica Topoľová Budatín
Trenčianska ulica Trenčianska Vlčince
Trenčianska ulica Trenčianska Vlčince III
Tretia ulica Tretia Zádubnie
Trnavská ulica Trnavská Vlčince
Trnavská ulica Trnavská Vlčince III
Trnovská medzierka Trnovská medzierka Trnové
Tulipánová ulica Tulipánová Bôrik
Tulská ulica Tulská Vlčince
Tulská ulica Tulská Vlčince II
Tyrkysová ulica Tyrkysová Budatín
Údolná ulica Údolná Zádubnie
Uhoľná ulica Uhoľná Staré mesto
Úhoria ulica Úhoria Mojšova Lúčka
Ulica 1. mája 1. mája Staré mesto
Ulica 9. mája 9. mája Závodie
Ulica Alexandra Rudnaya Alexandra Rudnaya Bôrik
Ulica Ambra Pietra Ambra Pietra Hliny
Ulica Ambra Pietra Ambra Pietra Malá Praha
Ulica Andreja Kmeťa Andreja Kmeťa Staré mesto
Ulica Andreja Lemeša Andreja Lemeša Bôrik
Ulica Andreja Žarnova Andreja Žarnova Bôrik
Ulica Antona Bernoláka Antona Bernoláka Hliny
Ulica Antona Bernoláka Antona Bernoláka (druhá polovica jednosmernej cesty od križovatky s Juraja Fándlyho) Hliny I
Ulica Antona Bernoláka Antona Bernoláka (prvá polovica jednosmernej cesty od križovatky s Juraja Fándlyho) Hliny II
Ulica Antona Bernoláka Antona Bernoláka (od križovatky s Juraja Fándlyho po pešiu lávku nad Mostnou ulicou) Hliny III
Ulica Antona Bielka Antona Bielka Bytčica
Ulica Antona Petrovského Antona Petrovského Bôrik
Ulica Benjamína Martinského Benjamína Martinského Bôrik
Ulica Boženy Němcovej B. Němcovej Závodie
Ulica Boženy Slančíkovej Timravy B. S. Timravy Vlčince
Ulica Boženy Slančíkovej Timravy B. S. Timravy Vlčince II
Ulica Daniela Dlabača Daniela Dlabača Staré mesto
Ulica Daniela Krmana Daniela Krmana Staré mesto
Ulica Ďurka Langsfelda Ďurka Langsfelda Vlčince
Ulica Ďurka Langsfelda Ďurka Langsfelda Vlčince I
Ulica Eduarda Nécseya Eduarda Nécseya Vlčince
Ulica Eduarda Nécseya Eduarda Nécseya Vlčince IV
Ulica Emanuela Fila Emanuela Fila Hájik
Ulica energetikov Energetikov Budatín
Ulica Fedora Ruppeldta Fedora Ruppeldta Staré mesto
Ulica Ferka Urbánka Ferka Urbánka Závodie
Ulica Fraňa Mráza Fraňa Mráza Staré mesto
Ulica Gabriela Povalu Gabriela Povalu Bôrik
Ulica Jána Čajdu Jána Čajdu Bánová
Ulica Jána Kalinčiaka Jána Kalinčiaka Staré mesto
Ulica Jána Kovalíka Jána Kovalíka Bôrik
Ulica Jána Mičicu Jána Mičicu Zástranie
Ulica Jána Milca Jána Milca Staré mesto
Ulica Jána Miroslava Geromettu J. M. Geromettu Staré mesto
Ulica Jána Reka Jána Reka Staré mesto
Ulica Jána Vojtaššáka Jána Vojtaššáka Vlčince
Ulica Jána Vojtaššáka Jána Vojtaššáka Vlčince IV
Ulica Janka Kráľa Janka Kráľa Staré mesto
Ulica Janka Silana Janka Silana Bôrik
Ulica Jozefa Cígera Hronského Jozefa Cígera Hronského Hliny
Ulica Jozefa Cígera Hronského Jozefa Cígera Hronského Hliny II
Ulica Jozefa Miloslava Hurbana J. M. Hurbana Staré mesto
Ulica Jozefa Tombora J. Tombora Solinky
Ulica Jozefa Vuruma Jozefa Vuruma Staré mesto
Ulica Jura Hronca Jura Hronca Hájik
Ulica Juraja Fándlyho Juraja Fándlyho Hliny
Ulica Juraja Fándlyho Juraja Fándlyho (od križovatky s Komenského po križovatku s Antona Bernoláka) Hliny I
Ulica Juraja Fándlyho Juraja Fándlyho (od križovatky s Antona Bernoláka po križovatku s Vojtecha Spanyola) Hliny II
Ulica Juraja Papánka Juraja Papánka Bôrik
Ulica Juraja Sklenára Juraja Sklenára Bôrik
Ulica Juraja Slottu Juraja Slottu Hliny
Ulica Juraja Slottu Juraja Slottu Malá Praha
Ulica Juraja Závodského Juraja Závodského Závodie
Ulica Karola Kmeťku Karola Kmeťku Vlčince
Ulica Karola Kmeťku Karola Kmeťku Vlčince IV
Ulica Martina Benku Benku Závodie
Ulica Martina Rázusa Martina Rázusa Staré mesto
Ulica Mateja Bela Mateja Bela Hájik
Ulica Matice slovenskej Matice slovenskej Vlčince
Ulica Matice slovenskej Matice slovenskej Vlčince II
Ulica Matúša Kavca Matúša Kavca Závodie
Ulica Michala Šinského M. Šinského Solinky
Ulica Mikuláša Dohnányho Mikuláša Dohnányho Bánová
Ulica Mikuláša Nigriniho Mikuláša Nigriniho Rosinky
Ulica Mila Urbana Mila Urbana Bôrik
Ulica Milana Rastislava Štefánika M. R. Štefánika Staré mesto
Ulica mládeže Mládeže Rosinky
Ulica oslobodenia Oslobodenia Bánová
Ulica osloboditeľov Osloboditeľov Rosinky
Ulica osvety Osvety Bánová
Ulica Pavla Mudroňa Pavla Mudroňa Staré mesto
Ulica Pavla Országha Hviezdoslava P. O. Hviezdoslava Staré mesto
Ulica republiky Republiky Staré mesto
Ulica Romualda Zaymusa Romualda Zaymusa Staré mesto
Ulica Rudolfa Dilonga Rudolfa Dilonga Bôrik
Ulica Samuela Timona Samuela Timona Závodie
Ulica slovenských dobrovoľníkov Slovenských dobrovoľníkov Budatín
Ulica svätého Bystríka Sv. Bystríka Vlčince
Ulica svätého Bystríka Sv. Bystríka Vlčince I
Ulica svätého Gorazda Sv. Gorazda Vlčince
Ulica svätého Gorazda Sv. Gorazda Vlčince I
Ulica svätých Cyrila a Metoda Sv. Cyrila a Metoda Vlčince
Ulica svätých Cyrila a Metoda Sv. Cyrila a Metoda (od mostného objektu nad Hlbokou cestou po Košickú) Vlčince I
Ulica svätých Cyrila a Metoda Sv. Cyrila a Metoda (od križovatky s Obchodnou po most ponad Hlbokú cestu) Vlčince IV
Ulica svätých Svorada a Benedikta Sv. Svorada a Benedikta Vlčince
Ulica svätých Svorada a Benedikta Sv. Svorada a Benedikta Vlčince I
Ulica Štefana Furdeka Štefana Furdeka Staré mesto
Ulica Terézie Vansovej T. Vansovej Vlčince
Ulica Terézie Vansovej T. Vansovej Vlčince II
Ulica Tomáša Ružičku Tomáša Ružičku Hliny
Ulica Tomáša Ružičku Tomáša Ružičku (po križovatku s Antona Bernoláka) Hliny III
Ulica Tomáša Ružičku Tomáša Ružičku (od križovatky s Antona Bernoláka po Tajovského) Hliny IV
Ulica Vavrinca Ottmayera Vavrinca Ottmayera Závodie
Ulica Vendelína Javorku Vendelína Javorku (od križovatky s Hečkovou smerom k Tajovského) Bôrik
Ulica Vendelína Javorku Vendelína Javorku (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Hečkovou) Hliny
Ulica Vendelína Javorku Vendelína Javorku (od križovatky s Hlinskou po križovatku s Hečkovou) Hliny V
Ulica Vojtecha Spanyola Vojtecha Spanyola Staré mesto
Ulica Vojtecha Tvrdého Vojtecha Tvrdého Staré mesto
Ulica vysokoškolákov Vysokoškolákov Vlčince
Ulica vysokoškolákov Vysokoškolákov (od križovatky s Univerzitnou po križovatku s Matice slovenskej) Vlčince II
Ulica vysokoškolákov Vysokoškolákov (od križovatky s Matice slovenskej po Rosinskú) Vlčince III
Ulica vysokoškolákov Vysokoškolákov (od križovatky s Obchodnou po križovatku s Univerzitnou) Vlčince IV
Univerzitná ulica Univerzitná Bôrik
Ústecká ulica Ústecká Vlčince
Ústecká ulica Ústecká Vlčince II
Vajanského ulica Vajanského Hliny
Vajanského ulica Vajanského Malá Praha
Varšavská ulica Varšavská Vlčince
Varšavská ulica Varšavská Vlčince II
Vážska ulica Vážska Rosinky
Veľká okružná ulica Veľká okružná Staré mesto
Veľkomoravská ulica Veľkomoravská Bôrik
Višňová ulica Višňová Považský Chlmec
Vrania ulica Vrania Vranie
Vysoká ulica Vysoká Považský Chlmec
Za cintorínom Za cintorínom Budatín
Za kaštieľom Za kaštieľom Brodno
Za kostolom Za kostolom Bytčica
Za plavárňou Za plavárňou Bôrik
Za potokom Za potokom Trnové
Záborského ulica Záborského Vlčince
Záborského ulica Záborského Vlčince II
Zábrehy Zábrehy Solinky
Zábrežná ulica Zábrežná Brodno
Zadný dielec Zadný dielec Solinky
Zádubanská ulica Zádubanská Zádubnie
Záhradná ulica Záhradná Budatín
Záhradnícka ulica Záhradnícka Bánová
Záhrbie Záhrbie Brodno
Záhumenská ulica Záhumenská Brodno
Záchrastie Záchrastie Bytčica
Zámocká ulica Zámocká Budatín
Západná ulica Západná Závodie
Zaroháčovská ulica Zaroháčovská Brodno
Zástranská ulica Zástranská Zádubnie
Závodská cesta Závodská cesta Staré mesto
Závoz Závoz Budatín
Závozská ulica Závozská Považský Chlmec
Zelená ulica Zelená Budatín
Zúbekova ulica Zúbekova Považský Chlmec
Zvolenská ulica Zvolenská Vlčince
Zvolenská ulica Zvolenská Vlčince III
Železničná ulica Železničná Budatín
Žitná ulica Žitná Hliny
Žitná ulica Žitná Hliny VII
Žltá ulica Žltá Budatín