textová verzia pre zrakovo postihnutých textová verzia | nedeľa 26. máj 2019 | meniny: Dušan

Občan

vyhľadať spojenie MHD
pohotovosť lekární

Rozpis pohotovostných lekárenských služieb od 17.00 hod. do 22.00 hod.

26. 05. 2019
Lekáreň AUPARK, OC AUPARK, Veľká Okružná 59A, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
26. 05. 2019
Lekáreň Dr. Max, Vysokoškolákov 37, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
26. 05. 2019
Lekáreň SCHNEIDER, OC MIRAGE, A. Hlinku 7/B, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
26. 05. 2019
EKOLEKÁREŇ, HM TESCO, Košická 3, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
26. 05. 2019
Lekáreň RONDEL, Hálkova 26, 01001 Žilina / 7:00 - 9:00
26. 05. 2019
Lekáreň BENU, OC Dubeň, Vysokoškolákov 52, 01008 Žilina / 9:00 - 20:00
26. 05. 2019
Lekáreň RONDEL, Hálkova 26, 01001 Žilina / 20:00 - 22:30
27. 05. 2019
Lekáreň Dr. Max, OC MIRAGE, Námestie Andreja Hlinku 7B, 01001 Žilina / 16:00 - 22:30

celý rozpis
plaváreň

26. 05. 2019 | 06.00-20.00
(08.00-09.00 7 dr.,09.00-10.30 6 dr.,)

27. 05. 2019 | 06.00-15.00
(06.00-07.00 7dr.,08.00-09.00 8 dr.,/šírka 09.00-10.00 6 dr.,/šírka 10.00-11.00 3 dr.,/šírka 11.00-12.00 7 dr.,/šírka 12.00-13.00 6 dr.,/šírka 14.30-15.00 7 dr.,)

27. 05. 2019 | 18.00-20.30
večerné plávanie

celý program
kam dnes

Pikantná Vegánska nedeľa Stanica Žilina-Záriečie, Žilina (17:00)

Z histórie dopravy na Slovensku Múzeum dopravy v Rajeckých Tepliciach

Výstava Dominik Tatarka a Výstava Milan Rastislav Štefánik Krajská knižnica, Žilina

Čipkované radosti – tvar a farba Makovického dom v Žiline (08:00-16:00)

ďaľšie podujatia
mailinglist
Prajete si dostávať aktuálne informácie a správy? Prihláste sa do nášho mailinglistu.



Elektronizácia služieb Mesta Žilina

  


- Slovenský jazyk

Komisia

Predseda:
...

Členovia:
Mgr. Oľga Labajová
Mgr. Adriana Marunová
Mgr. Ľudmila Martinčeková
Mgr. Eva Kuderavá
Mgr. Viera Slašťanová  


Hviezdoslavov Kubín 2014 – úvod

Dokumentácia - metodické odporúčania

Aktivity - vzdelávania - pozvánky

 

Súťaže

  • Október: Olympiáda slovenského jazyka a literatúry – školské kolo
  • November: Olympiáda slovenského jazyka a literatúry – okresné kolo
  • December: Šaliansky Maťko – školské kolo
  • Január: Šaliansky Maťko – okresné kolo
  • Február: Európa v škole
  • Marec: Hviezdoslavov Kubín – okresné kolo "Rozprávkové vretienko"
  • Apríl: Štúrov Zvolen
  • Máj: Žilina – moje mesto
  • Jún:  Vyhodnotenie súťaží