textová verzia pre zrakovo postihnutých textová verzia | sobota 23. marec 2019 | meniny: Adrián

Samospráva

vyhľadať spojenie MHD
pohotovosť lekární

Rozpis pohotovostných lekárenských služieb od 17.00 hod. do 22.00 hod.

23. 03. 2019
Lekáreň Tesco Žilina Hliny, Obvodová, 01001 Žilina / 7:00 - 9:00
23. 03. 2019
Lekáreň BENU, OC Dubeň, Vysokoškolákov 52, 01008 Žilina / 9:00 - 20:00
23. 03. 2019
Lekáreň SCHNEIDER, OC MIRAGE, A. Hlinku 7/B, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
23. 03. 2019
EKOLEKÁREŇ, HM TESCO, Košická 3, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
23. 03. 2019
Lekáreň AUPARK, OC AUPARK, Veľká Okružná 59A, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
23. 03. 2019
Lekáreň Tesco Žilina Hliny, Obvodová, 01001 Žilina / 20:00 - 22:30
23. 03. 2019
Lekáreň Dr. Max, Vysokoškolákov 37, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
24. 03. 2019
Lekáreň Dr. Max, Antona Bernoláka 2135/2, 01001 Žilina / 7:00 - 9:00
24. 03. 2019
Lekáreň Dr. Max, Antona Bernoláka 2135/2, 01001 Žilina / 20:00 - 22:30
24. 03. 2019
Lekáreň BENU, OC Dubeň, Vysokoškolákov 52, 01008 Žilina / 9:00 - 20:00
24. 03. 2019
Lekáreň AUPARK, OC AUPARK, Veľká Okružná 59A, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
24. 03. 2019
EKOLEKÁREŇ, HM TESCO, Košická 3, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00

celý rozpis
plaváreň

23. 03. 2019 | XVIII. ROČNÍK JARNÁ CENA ŽILINY - MEDZINÁRODNÉ PLAVECKÉ PRETEKY

23. 03. 2019 | (Počas pretekov bazén pre verejnosť zatvorený.)

24. 03. 2019 | DO 14.00 XVIII. ROČNÍK JARNÁ CENA ŽILINY - MEDZINÁRODNÉ PLAVECKÉ PRETEK

24. 03. 2019 | (Počas pretekov bazén pre verejnosť zatvorený.)

24. 03. 2019 | 14.00-20.00
(15.00-16.00 7 dr.,17.00-18.00 6 dr.,)

celý program
kam dnes

Sit Down Stories v Žiline Hotel Slovan (20:00)

Národná prezentácia umenia handicapovaných umelcov SR 2019 Mestský úrad, Žilina (08:00-18:00)

Fotomosty Krajská knižnica, Žilina

TVORBA 2019 Makovického dom v Žiline (08:00-16:00)

ďaľšie podujatia
mailinglist
Prajete si dostávať aktuálne informácie a správy? Prihláste sa do nášho mailinglistu.



Elektronizácia služieb Mesta Žilina

  


Komisia športu

Predseda:
Mgr. Dominik Hriník

Členovia:
Mgr. Peter Cibulka
Mgr. Róbert Kašša
Ondrej Šoška

Členovia – neposlanci:
Dalibor Andrisík
Mgr. Pavol Blasbalg
Karol Čepec
Mgr. Karol Haas
Mgr. Michal Kolárik
Ing. Juraj Petráš, MSc
Ing. Mária Wienerová
Mgr. Peter Zánický
Mgr. Marián Zrník

Sekretár:
Mgr. Matej Franek

Pozvánky a zápisnice zo zasadnutia komisie  


2019