textová verzia pre zrakovo postihnutých textová verzia | sobota 19. október 2019 | meniny: Kristián

Samospráva

vyhľadať spojenie MHD
pohotovosť lekární

Rozpis pohotovostných lekárenských služieb od 17.00 hod. do 22.00 hod.

19. 10. 2019
Lekáreň BENU, HM Tesco Hliny, Obvodová 8640, 01007 Žilina / 9:00 - 20:00
19. 10. 2019
Lekáreň Dr. Max, Vysokoškolákov 37, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
19. 10. 2019
Lekáreň BENU, OC Dubeň, Vysokoškolákov 52, 01008 Žilina / 9:00 - 20:00
19. 10. 2019
Lekáreň MEDISALUS, Vojtecha Spanyola 8187, 01001 Žilina / 20:00 - 22:30
19. 10. 2019
EKOLEKÁREŇ, HM TESCO, Košická 3, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
19. 10. 2019
Lekáreň MEDISALUS, Vojtecha Spanyola 8187, 01001 Žilina / 7:00 - 9:00
19. 10. 2019
Lekáreň AUPARK, OC AUPARK, Veľká Okružná 59A, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
19. 10. 2019
Lekáreň SCHNEIDER, OC MIRAGE, A. Hlinku 7/B, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
20. 10. 2019
Lekáreň ALTHEA, Dobšinského 8, 01008 Žilina / 7:00 - 9:00
20. 10. 2019
Lekáreň Dr. Max, Vysokoškolákov 37, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
20. 10. 2019
Lekáreň SCHNEIDER, OC MIRAGE, A. Hlinku 7/B, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
20. 10. 2019
Lekáreň BENU, HM Tesco Hliny, Obvodová 8640, 01007 Žilina / 9:00 - 20:00
20. 10. 2019
EKOLEKÁREŇ, HM TESCO, Košická 3, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
20. 10. 2019
Lekáreň AUPARK, OC AUPARK, Veľká Okružná 59A, 01001 Žilina / 9:00 - 20:00
20. 10. 2019
Lekáreň BENU, OC Dubeň, Vysokoškolákov 52, 01008 Žilina / 9:00 - 20:00
20. 10. 2019
Lekáreň ALTHEA, Dobšinského 8, 01008 Žilina / 20:00 - 22:30

celý rozpis
kam dnes

TVORIVÁ DRAMATIKA II. – CHYTENÍ V SIETI Makovického dom v Žiline (09:00)

Tkanie/a/nie Budatínsky hrad, Žilina

Známy a nepoznaný Peking Krajská knižnica, Žilina

Divadelný kabinet Východňara: Kon(spiritual) Stanica Žilina-Záriečie, Žilina (19:00)

ďaľšie podujatia
mailinglist
Prajete si dostávať aktuálne informácie a správy? Prihláste sa do nášho mailinglistu.



Elektronizácia služieb Mesta Žilina

  


Komisia sociálna, zdravotná a bytová

Predseda:
Ing. Barbora Birnerová, PhD.

Podpredseda:
Mgr. Martin Barčík

Členovia: 
Ing. Ľubomír Bechný
MUDr. Peter Durmis
Mgr. Jana Filipová
MUDr. Igor Habánik
MUDr. Rastislav Johanes, PhD.

Členovia – neposlanci:
Mgr. Milada Bohovicová
PhDr. Martin Brňak, PhD.
PhDr. Soňa Holúbková
Mgr. Erika Kanátová
Mgr. Ivan Leitman
MUDr. Marcela Poláčková
Mgr. Miroslava Šufáková
JUDr. Katarína Závodská-Chalmovská

Sekretár:
Mária Škulcová

Pozvánky a zápisnice zo zasadnutia komisie  


2019