nedeľa 20. apríl 2014 | meniny: Marcel
vyhľadať spojenie MHD
pohotovosť lekární

Rozpis pohotovostných lekárenských služieb od 17.00 hod. do 22.00 hod.

20. 04. 2014
od 08.00-15.00 - lekáreň ŽILPO s.r.o., Vysokoškolákov č.31
20. 04. 2014
od 15.00-22.00 - lekáreň RONDEL, Hálkova č.26
21. 04. 2014
lekáreň Tesco Hliny, Obvodová ul., Žilina

celý rozpis
plaváreň

20. 04. 2014 | 07.00-20.00
(09.00-10.30 6 dr.,)

21. 04. 2014 | ZATVORENÉ, VEĽKONOČNÝ PONDELOK

celý program
kam dnes

Krížová cesta Kostol sv. Martina, Dlhé pole (15:00)

Radek Brousil: Jeden svět nestačí Galéria Plusmínusnula

VEĽKONOČNÁ VÝSTAVA 2014 foyer úradu Žilinského samosprávneho kraja, Žilina

Pojedeme k moři Cinemax, Žilina (15:50)

ďaľšie podujatia
počasie
dnes pre Žilinu
Showers Early Tmin 6 °C
Tmax 17 °C
zajtra pre Žilinu
PM Light Rain Tmin 7 °C
Tmax 19 °C
viac o počasí
mailinglist
Prajete si dostávať aktuálne informácie a správy? Prihláste sa do nášho mailinglistu.

tlač, návrat 18.06.2012 | PhDr. Pavol Čorba

Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA

Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta


Na radnici Mesta Žilina sa 13. júna 2012 uskutočnilo slávnostné oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Žilina. Ocenenie si z rúk primátora, Ing. Igora Chomu, zástupkyne primátora, PhDr. Mgr. Slavomíry Brezovskej a vedúcej Odboru školstva a mládeže MsÚ v Žiline, PaedDr. Adriany Jurišovej, prevzali tí žiaci, ktorí reprezentovali školu, mesto, kraj a mnohí i Slovenskú republiku, boli niečím výnimoční.Oceňovanie najlepších žiakov organizopvalo mesto Žilina už po piaty raz. Spolu s ocenenými prišli na radnicu i pedagógovia, rodičia i starí rodičia.

 

Čestné uznania za školský rok 2011/2012 získali:

Jakub Puliš – MŠ pri ZŠ J.Závodského, za reprezentáciu školy, mesta v lyžovaní, 2. miesto v slalome memoriál Jána Gregora

Matej Puliš – MŠ pri ZŠ J.Závodského, za reprezentáciu školy, mesta v lyžovaní, 1. miesto v slalome memoriál Jána Gregora

Monika Leštachová – ZŠ s MŠ Na stanicu, za úspešnú reprezentáciu školy v súťažiach, aktivitu, svedomitú prípravu na vyučovanie

Diana Astalošová – ZŠ Námestie mladosti, za úspešnú reprezentáciu školy, mesta 2. miesto v celoslovenskom kole súťaže Jyzykový kvet

Martin Piala – ZŠ s MŠ Ul.sv.Gorazda - za úspešnú reprezentáciu školy vo vedomostných olympiádach a súťažiach, ochotu, slušnosť

Patrik Frátrik – ZŠ Martinská, za výborné vzdelávacie výsledky, prácu v žiackej rade, ochotu pomáhať iným

Lukáš Adamčík – ZŠ s MŠ Dolná Trnovská, za úspešnú reprezentáciu školy v jazykových a prírodovedných súťažiach

Tomáš Mucha – ZŠ Karpatská, za úspešnú reprezentáciu školy, mesta v okresných, krajských a celoštátnych olympiádach

Ondrej Pudiš – ZŠ V.Javorku, za úspešnú reprezentáciu školy v olympiádach a súťažiach, aktivitu, ochotu pomôcť, správanie

Simona Púčková – ZŠ Hollého, za reprezentáciu školy, mesta v matematických   a prírodovedných súťažiach, skromnosť, pracovitosť

Barbora Gancárová – ZŠ s MŠ Brodno, za aktívnu prácu pri realizácií environmentálnych projektov a programu Zelenej školy

Alexandra Mária Viteková – ZŠ Jarná, za výborné výsledky, reprezentáciu školy v  súťažiach, svedomitosť, skromnosť

Mário Šimák – ZŠ Gaštanová, za reprezentáciu školy v predmetových súťažiach, organizáciu workshopov, realizáciu žiackych konferencií ku Dňu Zeme

Michaela Kubjatková – ZŠ Do Stošky, za úspešnú reprezentáciu školy vo vedomostných súťažiach, umeleckom prednese i tanci

Michaela Majčinová – ZŠ Limbová, za vynikajúce úspechy v dejepisnej olympiáde, 4. miesto v krajskom kole

Erik Wetter – ZŠ s MŠ Školská, za vynikajúce výsledky vo vzdelávaní, reprezentáciu školy, mesta v súťažiach, výborné správanie

Barbora Rybárová – ZŠ Lichardová, za vynikajúce vzdelávacie výsledky, reprezentáciu školy v literárnych a jazykových súťažiach, mimoškolské aktivity

Daniel Badušek – ZŠ Slov. dobrovoľníkov, za reprezentáciu školy, mesta v matematických a technických súťažiach

Dominika Bahýlová – ZUŠ F.Špániho, za úspešnú reprezentáciu školy, mesta na celoslovenských a medzinárodných súťažiach v hre na gitaru, ped. Mgr.art. Eva Soviarová

Dominika Martinčeková – CVČ Spektrum, z tanečného divadla Extad, za úspešnú reprezentáciu CVČ, mesta, SR

Roman Šupej – ZUŠ L.Árvaya, za úspešnú reprezentáciu ZUŠ, mesta, SR v hre na akordeón, pedagóg pán Ján Praženica

Katarína Vrbjarová – ZUŠ Gaštanová, za reprezentáciu školy, mesta na celoslovenských a medzinárodných výtvarných súťažiach a prehliadkach

 

Čestné uznanie získal i jeden kolektív – Žilinská futsalová akadémia, Centrum voľného času, Horný Val, za 1. miesto – Majstrovstvá Slovenska vo futsale kategória U17 

Fotogaléria

Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA Oceňovanie žiakov škôl a školských zariadení + FOTOGALÉRIA

článok bol zobrazený 1233 krát zdroj: www.zilina.sk