textová verzia pre zrakovo postihnutých textová verzia | nedeľa 16. december 2018 | meniny: Albína
vyhľadať spojenie MHD
pohotovosť lekární

Rozpis pohotovostných lekárenských služieb od 17.00 hod. do 22.00 hod.

celý rozpis
plaváreň

16. 12. 2018 | 06.00-20.00
(09.00-10.30 6 dr.,17.00-19.00 7 dr.,)

17. 12. 2018 | 06.00-15.00
(06.00-07.00 7 dr.,09.00-11.00 7 dr.,13.30-14.30 5 dr.,14.30-15.00 4 dr.,)

17. 12. 2018 | 18.00-20.30 večerné plávanie

celý program
kam dnes

Expozícia originálnych ikon M. R. Štefánika 33

Vianoce v Budatíne Budatínsky hrad, Žilina (13:00)

Cenoty Krajská knižnica, Žilina

Keď draka bolí hlava Budatínsky hrad, Žilina

ďaľšie podujatia
mailinglist
Prajete si dostávať aktuálne informácie a správy? Prihláste sa do nášho mailinglistu.



Elektronizácia služieb Mesta Žilina

   


tlač, návrat 16.05.2018 | Mesto Žilina

Program Staromestských slávností 2018

Štvrtok 31. mája 2018

Námestie Andreja Hlinku
15.30 Slávnostné otvorenie
15.45 Her Memories
16.45 Modus Memory
17.55 Michal Hruza
19.10 HT
20.30 Jelen
21.50 Horkýže Slíže

Mariánske námestie
10:30 ROZPRÁVKOVÝ KOLOVRÁTOK – MŠ, Jarná
ROZPRÁVKOVÝ KOLOVRÁTOK – MŠ, Suvorovova
ROZPRÁVKOVÝ KOLOVRÁTOK – MŠ, Ku škôlke (Zádubnie)
ROZPRÁVKOVÝ KOLOVRÁTOK – MŠ, Lietavská Svinná
ROZPRÁVKOVÝ KOLOVRÁTOK - MŠ Nám. J. Borodáča
11:30 MŠ, Kultúrna (Zástranie)
11:48 DFS Kolárik
12:00 Ľudový súbor ZUŠ L. Árvaya
12:20 Tanečný odbor ZUŠ L. Árvaya
12.35 SZUŠ Slovenských dobrovoľníkov
13.00 Dychové okteto
13.20 Školský orchester ZUŠ Ferka Špániho
13.50 Sláčikový orchester ZUŠ L. Árvaya
14.15 DH Fatranka
15.00 Otvorenie a krst knihy
15.40 The Dudes Of Ellington
16.55 Big band žilinského konzervatória
18.00 René Lacko a Down town band
19.30 La3no Cubano
21.00 Banda Americano

Piatok 1. júna 2018

Námestie Andreja Hlinku
15.00 Piňazi De?
16.00 Konflikt
17.00 Arzén
18.10 Peter Bič Project
19.35 Zuzana Smatanová
21.00 Tublatanka

Mariánske námestie
13:00 DDS Gaštanko ZŠ s MŠ Gaštanová
13:19 TS Brusničky – orientálne tance
13:35 Tanečné divadlo EXTAD
13:55 Tanečná skupina Argonnath
14:13 Tanečná skupina SKIPY
14:30 Kraso klub Žilina
14:40 DSS Spievanky
15:05 DFS Vienok / Srbsko
15:30 DFS Cipovička
16.15 Žilinský miešaný zbor
17.15 FS Urpín
18.30 CIMBALIBAND / HU
20.00 Hrdza
21.30 Para

Sobota 2. júna 2018

Mariánske námestie
11.00 DFS Vienok / Srbsko
12.00 OMNIA
13.00 Ekumenické modlitby
15.00 Ja, Ty a Rolo
16.30 Papyllon
18.00 Hviezda
19.30 Swan Bride
21.00 Billy Barman

článok bol zobrazený 1549 krát zdroj: www.zilina.sk